Eskişehir’i Çok Seveceksin, Hep Geleceksin…

Türkiye’nin en çok “tekrar ziyaret edilen şehri” Eskişehir, sömestre tatilinde ailenle seni bekliyor.Yaşı kaç olursa olsun, Eskişehir’de aile üyelerinin zevkine hitap edecek bir sürü etkinlik var. Eskişehir müzelerinde tarihe ve kültüre , tiyatro ve konserlerde sanata, parklarda gezinti ve eğlenceye, geleneksel tatlarla lezzete doyacağını garantiliyoruz.

Şimdi hazırsan tadı damağında kalacak bir sömestr tatili için 19 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında seni Eskişehir’e bekliyoruz. Tek yapman gereken otelini ve katılacağın etkinliği rezerve etmek.

Unutmadan, bu şehre hep geleceksin demiş miydik?

Çünkü yılın her zamanı, sana bu şehri tekrar ziyaret ettirmek için bizde etkinlik çok!

Bu kampanya, Eskişehir Ticaret Odası tarafından başlatılan ve kente daha fazla turist gelmesi için düzenlenen bir turizm projesidir. Sömestre döneminde konaklama için rezervasyon yapan misafirler ayrıca kentte hem çocuklar hem de yetişkinler için düzenlenen 50’den fazla sanat, konser, tiyatro, çocuk tiyatrosu, sergi, imza günü ve eğitim seminerleri için rezervasyon yaptırabilir. Müzeler, sömestre dönemi boyunca Pazartesi günleri öğleden sonra da açık olacaktır.
Süreklilik arz edecek bu kampanyanın ilk dönemi, sömestre tatilidir. (19 Ocak 2018 – 04 Şubat 2018) Güncel olan kampanyamız bu dönemi kapsamaktadır.
Kampanya ile ilgili tüm bilgiler hepgeleceksin.com sitesinden duyurulmaktadır. Bu sitede Eskişehir’in gezilecek ve görülecek yerleri, kampanya görselleri, Eskişehir’e ulaşım bilgileri, müzeler ve yakın rotalarla ilgili bilgiler ve kampanya dönemi boyunca yapılacak etkinlikler hakkında tarih ve içerik bilgileri yer almaktadır.
Çeşitli indirimler ve avantajlar sağlayarak, Eskişehir’deki bütün oteller kampanya kapsamındadır.
hepgeleceksin.com’da bulunan etkinlik takviminden dilediğiniz etkinliği seçip, konaklama rezervasyonunuzu yaptırırken, seçtiğiniz etkinliği belirterek rezervasyonun yapılmasını oteliniz vasıtasıyla yaptırabilirsiniz.
Etkinlik rezervasyonunu konaklama öncesinde yaptıysanız ETO’nun organizasyonu ile biletler 1 gün önceden size teslim edilecektir.
Etkinliklerin tümü ücretsizdir. Konaklama ile birlikte etkinlik rezervasyonunuzu da otelinize bildirmeniz yeterlidir.
Etkinliklere sömestre döneminde oldukça yoğun ilgi gösterilmektedir. Biletlerin tükenmemesi için ETO belirli sayıda bileti garanti etmektedir.
Daha fazla bilgiyi sosyal medya hesaplarımızdan, info@hepgeleceksin.com e-mail adresine e-mail atarak veya 0541 ETO 6 ETO | 0541 386 6 386’yı arayarak alabilirsiniz.

ESTAGRAM